Seznam členů


Notice: Undefined index: file in /home/html/cestand.cz/public_html/www/wp-includes/media.php on line 1734

AG TRANSPORT, s.r.o.

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní služby v oblastech mezinárodní přepravy těžkých, nadměrných i standardních nákladů, práce autojeřáby a práce pasovými jeřáby:

–   Technické řešení a realizace těžkých a nadrozměrných přeprav v rámci celé EU
–   Práce autojeřáby a pásovými jeřáby do nosnosti 800 t
–   Technické řešení a zabezpečení nakládky a vykládky
–   Zajištění přepravních povolení a doprovodných vozidel
–   Mezinárodní a vnitrostátní kamionová doprava

Flotila AG TRANSPORT je tvořená nejmodernější přepravní technikou. Tažné speciály od firmy Volvo jsou doplněny o nízkoložné, roztahovatelné návěsy Goldhofer, modulový systém Goldhofer a oplenové samořízené přívěsy DOLL. Moderní flotila autojeřábů a pásových jeřábů Liebherr s nosností od 40 tun do 800 tun poskytuje našim klientům zdvihací kapacitu pro všechny odvětví průmyslu.

www.agtransport.cz

 

APB – PLZEŇ a.s.
Cílem naší společnosti je neustálé zlepšování komplexních služeb pro naše zákazníky. Provádíme veškeré zemní práce, stavební práce, demolice, nákladní dopravu a přepravu, jeřábnické práce a další, mnohdy zcela ojedinělé a specializované akce. Kontaktujte nás nyní a získejte více informací.
Zajistěte si nákladní dopravu a přepravu nadměrných nákladů u spolehlivé společnosti. Disponujeme mnoha typy vozidel, díky kterým lze přemístit širokou škálu nákladů. Naše nákladní doprava Vám pomůže přemístit zeminu, suť, štěrk, asfalt, písek a další materiály. Nadměrná doprava je Vám k dispozici pro přepravu strojů, objemných nádrží, konstrukcí atp. K tomuto účelu pro Vás máme připraveno několik typů podvalníků, díky kterým vždy snadno a bezpečně přepravíme Váš náklad.
– Nadstandardně vybavený vozový park pro přepravu nákladů.
– Nákladní přeprava vozidel, strojů i nadrozměrných nákladů.
– Při objednání nákladní dopravy k našim dalším službám, jako jsou zemní práce, ušetříte čas i peníze.
– Kompletní servisní zabezpečení, včetně čištění komunikací
– Nákladní doprava a přeprava nadmětných nákladů je prováděna zkušenými řidiči.
Nedělejte kompromisy a objednejte si nákladní dopravu, nebo přepravu nadrozměrných nákladů od skutečných profesionálů v oboru. Kontaktujte APB – Plzeň ještě dnes.
www.apb-plzen.cz

 

AQUASYS, spol. s r.o.
Zajišťujeme přepravu nadměrných nákladů s použitím moderních podvozků Goldhofer, Meusburger a Nooteboom po celé Evropě včetně zajištění všech vedlejších výloh.
– Provádíme přepravy veškerých nadměrných nebo těžkých nákladů
– Provádíme kalkulace jednotlivých přeprav i přeprav technologických celků včetně manipulace, nakládky, vykládky a FOB
– Kombinujeme silniční přepravu s přepravou říční i námořní
– Zajišťujeme nakládky a vykládky jeřáby
– Provádíme průzkumy tras, mechanické nebo stavební úpravy k umožnění průjezdnosti
www.aquasys-transport.cz

brotrans_logo

BROTRANS, s.r.o.
– od roku 2000 provádíme přepravy nadměrných nákladů po EU, CH a N
– vlastní flotila tahačů MAN a podvozků Meusburger, Faymonville, Goldhofer
– k dispozici máme také doprovodná vozidla včetně BF3
www.brotrans.cz

dobrovolny_logo

DOBROVOLNÝ, s.r.o.
Společnost DOBROVOLNÝ, s.r.o. je zaměřená na komplexní služby v přepravě nadrozměrných a těžkotonážních nákladů na území celé Evropy prostřednictvím vlastního rozsáhlého vozového parku.
Speciální vozový park pro nadrozměrnou přepravu umožňuje nabídnout zákazníkovi ideální řešení v kombinaci pozemní, lodní a železniční přepravě, která je časově i ekonomicky nejvýhodnější pro jakýkoliv náklad. Zajišťujeme veškerou logistiku, včetně trasování, povolení pro nadrozměrné náklady a připojištění nákladů.
Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti speciální dopravy, které se datují od roku 1992. Během této doby se naše firma stala spolehlivým a stabilním partnerem významných českých i zahraničních partnerů především ve strojírenském a stavebním průmyslu a v zemědělství.
www.atrans.cz

 

Hanyš – Jeřábnické práce, s.r.o.
Nabízíme Vám projektová řešení a realizace Vašich dopravních potřeb našim profesionálním týmem odborníků. K realizaci přeprav využíváme vlastní moderní a rozsáhlý vozový park.
– Kombinace všech způsobů přepravy a výběr ekonomicky nejvýhodnějšího způsobu dopravy (silniční, říční, námořní, letecké a železniční)
– Provedení přeprav těžkých a nadrozměrných nákladů vlastní technikou včetně nakládky a vykládky po celém světě
– Vytyčení a zabezpečení průjezdnosti trasy s ohledem na přepočty a zpevnění mostů, demontáže dopravních zařízení a další asistenční služby
– Zajištění doprovodů k nadměrným přepravám
– Poradenskou službu k přepravitelnosti výrobků, stanovení jejich optimální velikosti a ekonomicky nejvýhodnějšímu způsobu přepravy
– Pojištění odpovědnosti dopravce do 30 mil. Kč dle úmluvy CMR
– Dopravní připojištění přepravovaného nákladu nad rámec CMR
www.hanys.cz

HYNČICA, s.r.o.
Přeprava nadměrných a těžkých nákladů po celé EU.
www.hyncica.cz

MAXiTRANS World s.r.o.
Společnost MAXiTRANS World s.r.o. zajišťuje mezinárodní nákladní dopravu a mezinárodní spedici. Specializuje se na transporty nadměrných nákladů a logistická řešení strojírenských projektů jak v rámci Evropy, tak prostřednictvím kombinovaných přeprav po celém světě. MAXiTRANS World s.r.o. je členem mezinárodního sdružení FIATA a členem sdružení MAXITRANS WORLD, které poskytuje specializované dopravní služby v mezinárodní síti svých pracovišť.
Nabízíme:
– kamionové transporty v rámci celé Evropy se specializací zejména na nadměrnou dopravu
– železniční dopravu po železničních dopravních cestách se specializací na transporty nadměrných nákladů a nákladů o značných hmotnostech
– letecké cargo jako okrajové řešení transportů nadměrných nákladů a to zejména v těch případech kdy je nutné uskutečnit transport za velmi krátký časový interval
– říční přepravu po splavných řekách a kanálech v rámci Evropy
www.maxitransworld.cz

Pavel Polách s.r.o.
Společnost Pavel Polách s.r.o. vznikla v roce 1999 a specializuje se na vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravu nadměrných nákladů po celé Evropě. Firma nabízí k přepravě kvalitní vozový park z tahači a valníky značek MAN a Scania, roztahovacími a podvalníkovými návěsy značek Panav, Meusburger a Schwarzmüller. Firma nabízí nadrozměrné přepravy a klasické přepravy po celé Evropě, zemní a demoliční práce, manipulační činnost, spedice, trasování a doprovodná činnost. Našim hlavním krédem je spokojený zákazník a rychlé dodací lhůty.
www.pavelpolach.cz

Pavel Švestka, s.r.o.
Od založení naší společnosti klademe velký důraz na stálou inovaci postupů a pracovních technologií, pravidelnou obměnu vozového parku, dodržování termínů a udržování nadstandardních vztahů s našimi obchodními partnery.
Široké technologické znalosti, rozmanitý strojový park a mnohaletou praxi využíváme při zajišťování komplexních služeb v našich hlavních oborech činností, které jsou především:
– Demolice
– Zemní práce
– Nadrozměrná přeprava
– Jeřábové práce
– Doprava
– Recyklace
Díky modernímu vozovému parku naší společnosti, široké škále speciálních návěsů a týmu odborníků, jsme ověřeným poskytovatelem nadstandardních služeb v těžké a nadrozměrné přepravě.
Dle požadavků našich zákazníků realizujeme na míru i ty nejnáročnější zakázky jako je přeprava mostních konstrukcí, nadrozměrných technologií, betonových prefabrikátů a jiných nestandardních nákladů do hmotnosti až 210 tun a do maximální délky 40 metrů.
Jako dodavatel komplexních služeb zajišťujeme celý proces od volby vhodné trasy a vyřízení potřebných povolení přes nakládku, samotnou přepravu až po konečné vyložení nákladu – vše vlastní technikou. O bezproblémový průběh a včasné dokončení zakázky se stará náš tým dispečerů, zkušených řidičů a posádek doprovodných vozidel.
www.demolice.cz

Rádl, spol. s r.o.
Máme třicetileté zkušenosti s přepravou těžkých a nadrozměrných nákladů. Naším krédem je spokojený zákazník a tedy nabídka prvotřídních a vysoce profesionálních služeb:
– přepravy těžkých a nadrozměrných nákladů
– vnitrostání a mezinárodní kamionová doprava
– vypracování technologií přeprav
– vypracování projektů přepravitelnosti velmi těžkých nákladů
– přepravní trasy pro těžkou a nadrozměrnou přepravu, povolení a technické doprovody v České republice i v ostatních evropských státech
– manipulace s velmi těžkými břemeny
– jeřábové práce, překlady v přístavech
– přepravy transformátorů včetně usazení na základ bez použití jeřábu
– manipulace s břemeny bez použití jeřábu
– dopravní studie
– pojištění přepravovaného nákladu – spediční odbavení
www.radl.cz

Tomáš Novotný, autojeřáby – demolice s.r.o.
Zabýváme se primárně pronájmem speciálních autojeřábů, a to do nosnosti až 700 tun. Dále provozujeme silniční motorovou a nadrozměrnou dopravu.
www.jeraby-autojeraby.cz

Transport Logistic, spol. s r.o.
Vnitrostátní a mezinárodní silniční motorová doprava se specializací na přepravu těžkých a nadměrných zásilek, námořních kontejnerů a celovozových zásilek, říční doprava nadrozměrných a těžkých zásilek, mezinárodní zasilatelství, trasování, doprovodná činnost a zajišťování povolení pro zahraniční dopravce.
www.logistic.cz

GRUBER Logistics s.r.o. – Universal Transport Praha s.r.o.
Universal Transport je jednou z vedoucích společností v oblasti těžké logistiky v Evropě a může se pochlubit více než 60 letou zkušeností. Klíčem k našemu úspěchů je důsledná specializace v oboru stavebnictví, větrné energie, kolejových vozidel, strojů a zařízení průmyslu a samohybných strojů. Naším zákazníkům je k dispozici vozový park čítající 350 vlastních (tažných) vozidel a okolo 600 zaměstnanců, z toho 40 vozidel v Praze a Ostravě.
www.universal-transport.com

VLK s.r.o.
Nabízíme služby v oblasti stavebních prací, dopravy a přepravy nadměrných nákladů. Na trhu působíme již od roku 1990.
Disponujeme mnoha typy vozidel, díky kterým lze přemístit širokou škálu nákladů. Naše nákladní doprava Vám pomůže přemístit zeminu, suť, štěrk, písek a další materiály. Nadměrná doprava je Vám k dispozici pro přepravu strojů, objemných nádrží, konstrukcí, betonárek.
– Nákladní doprava
– Zemní práce
– Odpady, třídění, recyklace
– Písky, štěrky
www.vlkdoprava.cz
bvtrans B+V Trans s.r.o.
NAŠÍ HLAVNÍ ČINNOSTÍ JE PŘEPRAVA NADMĚRNÝCH NÁKLADŮ.
Zajišťujeme vnitrostátní a mezinárodní dopravu, jeřábnické práce a dopravu vozidlem s hydraulickou rukou.
V žádné z oblastí naší činnosti nezůstáváme pozadu a snažíme se rozšiřovat rozsah našich služeb, abychom uspokojili co nejširší vrstvu zákazníků.
Jsme schopni rychle se přizpůsobit přáním a požadavkům a tím řešit co nejvýhodněji aktuální situaci na trhu.
nove.bvtrans.cz
Filop

Erbenova 39, 695 01 Hodonín

FILTOP s.r.o.
Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysokou profesionalituZabýváme se:
  • Přepravou nadměrných nákladů + zajištění povolení
  • Kontejnerovou dopravou
  • Těžkou a nadměrnou přepravou
  • Plachtovou dopravou
  • Doprovody k nadměrným nákladům
  • Spedicí – zajišťováním dopravy třetím osobám
  • Jeřábníckými pracemi

www.filtop.cz

Sadová 3324/1,  702 00 Ostrava

Radek Malina – Autojeřáby
Jsme moderní a dynamická firma, která má již 22 let zkušeností s pronájmem autojeřábů převážně od výrobce TEREX-DEMAG a LIEBHERR v nosnostech od 250 tun do 20 tun.Tel.: +420 603 427 700
E-mail: malina@ajm.czwww.ajm.cz
Can-eco

Bulharská 996/20,
Praha – Vršovice, PSČ 101 00

CAN – ECO Group CZ s.r.o.
Tým tvoří lidé s mnohaletou praxí v oboru likvidace transformátorů a zařízení z energetiky, v oblasti nakládání s odpady včetně nebezpečných a v obchodu s použitými transformátory.Naše služby poskytujeme na celém území České republiky i v zahraničí.

Máme rozsáhlé zkušenosti s malými i největšími zakázkami včetně komplikovaných likvidací a likvidací havárií. Při všech činnostech klademe důraz na ochranu životního prostředí a dodržování pravidel BOZP v souladu s platnou legislativou. Našim zákazníkům jsme spolehlivým partnerem.

Tel.: +420 601 127 854
E-mail: info@caneco.cz

www.caneco.cz