Setkání ČESTAND v Zaječí

Při příležitosti konání Strojírenského veletrhu v Brně se dne 12. října 2017 konalo pravidelné setkání členů spolku ČESTAND v Zaječí.

Slavnostní zahájení celé akce proběhlo v 15:00. Obsahem této části, určené členům spolku, byla zpráva o hospodaření a plnění přijatých úkolů spolku.

V rámci setkání probíhala také prezentace přizvaných dodavatelských firem – výrobců a dodavatelů dopravní techniky vč. poskytovatelů doplňkových služeb. Konkrétně se jednalo o firmy, SCHWARZMÜLLER, MAN, Mercedes, Autoimpex (DOLL), LubriTec (maziva), W.A.G. payment solutions a.s. (PHM a služby), ISOS Trade s.r.o. (Faymonwille), Evropská vodní doprava-sped., BPEurope SE.

V 16:30 následovala část druhá, která byla určena již i pro pozvané hosty a partnery dodavatelských firem. V rámci této druhé části proběhly dva tematické semináře, na kterých vystoupili hosté z Ministerstva dopravy, Policejního prezidia a oborového sdružení ČESMAD Bohemia (Provádění technických doprovodů, Povolování zvláštního užívání komunikací).

Po těchto odborných seminář již následovala neformální část setkání – prohlídka prostor vinařství spojená s degustací a zábava při cimbálové muzice.

Setkání Čestand ve Vinařství Nosreti Setkání Čestand Setkání Čestand

Setkání Čestand Setkání Čestand Cimbálová muzika Podlužácký výběr