Pozvánka na Galavečer Esta Awards s výzvou do soutěže o nejprestižnější evropskou událost.


Notice: Undefined index: file in /home/html/cestand.cz/public_html/www/wp-includes/media.php on line 1734

Vážení,

jménem rady Českého sdružení těžkých a nadměrných dopravců ČESTAND s členstvím v mezinárodním spolku ESTA Vás tímto chceme vyzvat k účasti v každoročně konané mezinárodní soutěži o nejprestižnější evropskou událost v oblasti těžké a nadrozměrné přepravy a jeřábových prací, uskutečněné v kalendářním roce 2019. Je to výborná příležitost jak prezentovat svoji firmu v Evropě. Zároveň Vás chceme pozvat na Galavečer Esta Awards s vyhlášením výsledků soutěže, konaný 23.dubna 2020 v hotelu Postillion, v holandském Amsterdamu.

Kdo se může zúčastnit soutěže? Všichni členové spolku ČESTAND

Jak se přihlásit do soutěže? Vyplněním přiložené přihlášky v angličtině a s fotodokumentací nebo jakéhokoliv komunikačního prostředku, sumarizací ve 4 větách a zaslat na adresu awards@estaeurope.eu , nebo informacemi v češtině na cestand@cestand.cz a přihlášku za Vás odešleme sami. Termín přihlášení do soutěže co nejdříve, uzávěrka přihlášek 17.ledna 2020.

Kategorie soutěže: Jeřábové práce

  • jeřáby teleskopické s nosností nad 120 tun a sloupové jeřáby jakéhokoliv typu a výkonu
  • jeřáby teleskopické s nosností do 120 tun
  • příhradové jeřáby

Doprava

  • A – Vozidla s nákladem o hmotnosti nad 120 tun
  • B – Vozidla s nákladem o hmotnosti do 120 tun

Kombinovaná technika

Bezpečnost

Inovace / Development A- Konečný příjemce B- Výrobce

Osobnost roku Návrhy na potenciální kandidáty vyznamenání pro člověka, který zasvětil svůj pracovní život průmyslu a dosáhl pozoruhodných výsledků, které pomohly k růstu a rozvoji průmyslu

Vyhlášení výsledků poroty ze 4 kandidátů jednotlivých kategorií a předání cen ESTA se bude konat, na již z počátku uvedeném Galavečeru, ve čtvrtek 23.dubna 2020 od 18 hodin v hotelu Postillion, v Amsterdamu. Tohoto večera, kde máte příležitost k seznámení a spolupráci s dalšími kolegy – profesionály, se mohou zúčastnit všichni členové spolku ČESTAND. V případě většího počtu zájemců je možná organizace hromadné dopravy z ČR do Amsterdamu.

A teď to nejdůležitější…. Co to bude stát? Účast na galavečeru bude stát každého člena (osobu) 210 EUR. V případě přihlášení prvních 6 osob členů ČESTAND prostřednictvím spolku, budou mít tyto osoby vstup na galavečer zdarma. Dopravu a ubytování si každý hradí sám.

http://www.cestand.cz/wp-content/uploads/2019/11/ESTA-Awards-registration-form-2020.pdf

Věříme, že se aktivně všichni zapojíte do soutěže a ukážete Evropě, že i v České republice existují specialisté a odborníci, kteří dokáží velké věci a nebojí se svou práci zviditelnit.

Za spolek Čestand Jiří Tůma