ČESTAND z.s. - České sdružení těžkých a nadrozměrných dopravců
  • Angličtina
  • Čeština

NEWS

COVID-19

Vážení členové,

podle nových poznatků WHO ve včerejším zveřejnění varuje před dalším nebezpečím spojeným s koronavirem, který může přežít ve vzduchu déle, než se předpokládalo.

Jelikož naši řidiči jsou často, ať už tranzitem, manipulací s nákladem, při vykládce/nakládce nebo při doplňování PHM na čerpacích stanicích, v kontaktu s dalšími osobami a to nejen v zasažených oblastech, apeluji na všechny dopravce, vybavte prosím své řidiče rouškami nebo respirátory (po dodávce v nejbližších dnech, jak slibuje Vláda ČR, jich snad bude dostatek) a tekutými dezinfekčními prostředky (pokud možno s rozprašovači), aby si řidiči sami mohli dezinfikovat ruce po těchto úkonech nebo kabiny, ve kterých tráví většinu času. Poučte, prosím řidiče, jak mají postupovat při dezinfekci a mytí rukou a jak je důležité, aby si udržovali pořádek v kabinách vozidel. Chráníte tím nejen řidiče, ale především sami sebe a nás všechny před dalším šířením tohoto viru.

Rada spolku ČESTAND z.s. se usnesla a nabídla Vládě ČR, v případě potřeby možnost využití služeb našich členů v souvislosti se zastavením této pandemie.

Z důvodu pandemie koronaviru Covid-19 je rovněž termín Galavečeru ESTA s vyhlášením výsledků soutěže ESTA Awards 2010, který se měl konat, jak jsem Vás informoval, ve čtvrtek 23. dubna 2020 v Amsterdamu,

přesunut na podzim tohoto roku. O přesném termínu Vás budu ještě informovat.

Jiří Tůma – předseda Rady

« Zpět na předchozí stránku